top of page

Программы

" Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими." О.Уальд

​" Зірочки" (молодша група)

Адаптація — це пристосування організму до нових обставин, а для дитини дошкільний заклад саме і є новим, ще невідомим простором, з новим оточенням, новими взаєминами. Адаптація включає широкий спектр індивідуальних реакцій, характер яких залежить від психофізіологічних і особистісних особливостей дитини, від сімейного ставлення, від умов перебування в дошкільному закладі. І тому кожна дитина звикає до дошкільного закладу по-своєму. Діти 2-3-х років відчувають страх перед незнайомими людьми і новими ситуаціями спілкування. Саме ці страхи і є однією з причин важкої адаптації дитини в групі. Відповідно дитина отримує стрес, і це призводить до того, що вона стає збудливою, плаксивою, частіше хворіє, позаяк це негативно впливає на захисні сили дитячого організму. І наше завдання пом’якшити процес адаптації настільки, щоб він пройшов непомітно і без неприємних наслідків. Щоб адаптація дитини пройшла якомога легше і швидше пропонуємо вам правила.

  1. Віддавати дитину в дитячий садочок краще в теплу пору року, коли діти більшість часу проводять на прогулянці.

  2. Привчити дитину до режиму, який встановлено в садочку і ввести в раціон дитини блюда, які готують в садочку.

  3. Навички самообслуговування(пити з чашки,самостійно їсти, одягання, роздягання, їсти ложкою і т.п.)

  4. Навчіть дитину відпускати маму, гратися самій іграшками(є регулярний досвід того, що мама відлучається на декілька годин, а малюк тим часом залишається з татом,бабусею…)

  5. Навички спілкування(як ділитися іграшками, як просити іграшку, як звертатися до дорослих)

  6. Спілкуйтеся з вихователями з повагою і доброзичливо(дитина дуже уважно слідкує за вашими емоціями, реакціями, поведінкою)

  7. Не порушуйте звички на перших порах, навіть погані:смоктання пальця, соски і т.п.(якщо ваш малюк смокче соску, палець чи має ще якусь звичку, не намагайтесь відучити від неї паралельно з вступом до ДНЗ)

  8. Приділяйте своєї дитині більше уваги,тепла,ласки.

"Барвінок" (друга молодша група)

 

Друга молодша група « Барвінок» працює за програмою «Українське дошкілля». У своїй роботі вихователі  використовують інноваційні технології «Художньо – мовленнєва  діяльність» Н. Гавриш, а також «Український дитячий садок» педагогічна спадщина Софїї  Русової. На заняттях , та й поза ними, діти знайомляться з  українською мовою: пісні, вірші, оповідання, загадки та казки; зі звичаями та традиціями свого народу. Для кращого засвоєння матеріалу вихователі проводять заняття у вигляді  естафет, екскурсій, спостережень, казок.  Педагоги  використовують  різноманітні дидактичні, мовленнєві, логічні, рухливі та хороводні ігри та вправи.  Крім того, згідно з програмою, діти  навчаються  жити в колективі, всебічно розвиваються, набувають первинних знань з математики, природи, ознайомленні з навколишнім; вчаться  переказувати твори, складати розповіді та багато іншого, що знадобиться  їм у школі та повсякденному житті. Набуті  знання малюки демонструють  на святах, відкритих заходах, іграх.

Подготовка к школе


Это текст. Нажмите здесь, чтобы отредактировать его и добавить свой текст. Сделать это просто: нажмите «Редактировать текст» либо дважды нажмите на сам текст – и можете вставлять свое содержимое и задавать шрифт. Если хотите, его можно перетащить в любое место на странице. Это место отлично подходит, чтобы рассказать пользователям о себе.
Здесь замечательно будет смотреться длинный текст о вашей компании и тех услугах, которые вы предоставляете. Все это место можно использовать, чтобы более подробно описать вашу компанию. Расскажите о вашей команде и предоставляемых услугах.

"Мультяшки" (старша логопедична група)

Старша-логопедична група має назву «Мультяшки». Працює за новою освітньою програмою «Впевнений старт», яка передбачає розвиток компетентної  особистості, яка зможе поєднати і зрозуміти цілісну єдність отриманих знань, переживань і ціннісного ставлення до навколишнього світу людей і природи. Завдання вихователів в цьому сенсі збагатити досвід  життєдіяльності дитини шостого року життя, надати навички комунікації і взаємодії з навколишнім  світом, навички самопрезентації. Ці завдання протягом року вихователі мають реалізувати через різні форми, методи і засоби організованої освітньої діяльності (різні види занять, організована форма спілкування дорослого з дітьми, самостійна діяльність дітей у просторовому середовищі, створення проблемних ситуацій,виставка-презентація, само презентація «Хочу сказати» та ін.). Вихователі Яворська І. М. та Біла Л.І. прагнуть досягнути якісного результату щодо підготовці дітей до школи в контексті освітньої програми (на кінець навчального року), тому використовують в своєї роботі різні педагогічні інновації. Яворська Інна Михайлівна поглиблено працює над темою «Роль казки у формуванні моральних цінностей дошкільників», використовуючи інноваційну методику л. Фесюкової «Виховання казкою». Біла Л.І. працює над темою «Виховання почуттів дошкільника через зображувальну діяльність» за методикою Л.М. Шульги «Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях з малювання».

bottom of page